English

Prodejní stánky

Vítejte na stránce, kde si můžete rezervovat místo pro svůj stánek na Animefestu 2018!

Animefest je u nás v ČR největší akcí zaměřenou na anime, japonskou kulturu a pop-kulturu, a těší se stále většímu zájmu a návštěvnosti. 
Prodejní stánky jsou vždy vítanou a oblíbenou součástí Animefestu, a proto jsme velmi rádi, že zvažujete svou účast na 15. ročníku, který proběhne 18. - 20. května 2018 v Brně.

Novinky pro letošní rok: 
Pro nevenkovní stánky máme opět vyhrazeno tělo pavilonu A1 (průchozí postranní „křídlo“ pavilonu Rotunda, ve které probíhá hlavní program). Oproti loňsku bude ovšem na noc (tj. od 0:00 do 8:00) uzavřen.

V rámci zlepšování kvality celého festivalu jsme letos navázali spolupráci se skupinou Fake Is Sad, která se zaměřuje na odhalování padělků. V předchozích ročnících jsme zaregistrovali výskyt padělaného zboží, aniž by si toho byli vědomi samotní prodejci. Proto budou konzultanti z týmu Fake Is Sad v průběhu festivalu na místě k dispozici jak nám pořadatelům, tak i vám, prodejcům. Neváhejte se na ně obrátit s pochybami o původu zboží. Případné přehmaty chceme řešit hlavně domluvou.

Obecná pravidla prodeje na Animefestu

Pokud souhlasíte s pravidly, vyberte kategorii stánku a na konci stránky prosím nezapomeňte vyplnit registrační formulář, díky kterému vám budeme moci přidělit konkrétní místo na Animefestu 2018!

Prodejní stánky

Velikost prodejních míst a cena:

Craft Alley

Registrací vašeho stánku se zavazujete dodržovat pravidla Animefestu a prodeje.
Porušení těchto pravidel může vést až k uzavření stánku a to bez nároku na vrácení poplatku za pronájem nebo jakoukoliv jinou finanční kompenzaci.

Co očekávat po odeslání formuláře:

Odeslaný formulář zpracujeme do sedmi dnů a následně vám na uvedený e-mail pošleme potvrzení o rezervaci konkrétního místa a pokyny k uhrazení poplatku. 

Pokud nedojde k uhrazení poplatku v rozumné době a to ani po upomínce e-mailem, rezervaci musíme zrušit a nabídnout znovu místo k dispozici ostatním. 
Rezervaci lze bezplatně zrušit do dvou týdnů před konáním Animefestu, tj. do pátku 4. května 2018.
Zrušíte-li rezervaci později a uvolněné místo se nám již nepovede obsadit, můžeme si účtovat storno poplatek až do výše 50 % z vámi zaplacené částky. 
Pokud zjistíte, že nakonec nemůžete dorazit, tak nám prosím napište, abychom rezervaci mohli uvolnit ostatním co nejdříve.

Na e-mail dostanete odkaz na tento formulář, který můžete i nadále editovat.
Věnujte prosím dostatečnou pozornost části formuláře “Informace na web”, protože budou vaši vizitkou na webu www.animefest.cz

V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit přes email: stankari@animefest.cz

Vyplňte prosím co nejvíce položek formuláře, děkujeme a budeme se na vás těšit!